CENNET SARSALA KOYU

Cennetten Br Köşe Sarsala Koyu

DALYAN İZTUZU PLAJI

Dalyan İztuzu Plajı

MUHTEŞEM SARIGERME PLAJI

Berrak Denizi Ve Doğal Gözellikleri İle Sarıgerme Plajı

MUHTEŞEM DALAMAN KOYLARI

Dalaman Koyları Kuşbakışı

DALYAN CARETTA CARETTA

Dalyandaki Muhteşem Deniz Kaplumbağası CARETTA CARETTA

DALYAN DELTASI

Dalyan Kanalı Tekne Yolculuğu

 

Encümen Üyelerimiz

BaşkanHasan KARAÇELİK - Birlik Başkanı - Ortaca Belediye Başkanı
1955 yılında Ortaca’da doğan Hasan Karaçelik, Konya Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi Makine mühendisliği bölümününden mezun olmuştur.
Ortaca’ da iş hayatına atılan Karaçelik, bölgenin kalorifer, tesisat, güneş enerjisi ve matbaacılık konusunda faaliyet gösteren Karaçelik Kartim Ltd. şirketini kurar. Rahmetli öğretmen Koray Yalılı ile birlikte Ortaca’ nın ilk süreli gazetesi olan Ortaca Postası’ nı çıkartır. Bu gazeteyi daha sonra bölgesel Güneyege Gazetesi adıyla yayımlamaya başlar.2009 yerel seçimlerinde Ortaca Belediye Başkanlığına seçilmiştir.
Hasan Karaçelik evli ve iki çocuk babasıdır.
ÜyeMuhammet ŞAŞMAZ - Birlik Başkan Vekili - Dalaman Belediye Başkanı

25.05.1960 Dalaman İlçesi’nin Şerefler Köyü’nde doğan Sn Muhammet ŞAŞMAZ ilköğrenimini aynı köyde tamamlayarak 1978 yılında Dalaman İlçesi’nde ticarete başladı. 1982 yılından 2009 yılına kadar SHP, CHP saflarından siyaset ve sandık görevlisi olarak görev yapan ŞAZMAZ 1985-1987 yılları arasında devlet memuru olarak çalıştı. 1994- 2000 yılları arsında iki dönem Dalaman Ziraat Odası Başkanlığı görevinde bulundu. 1988-2000 yılları arasında bir dönem CHP parti yönetiminde görev aldı. 2009 yılından buyana CHP bünyesinden Dalaman İl Genel Meclisi olarak görev yapmaktayken 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Dalaman Belediye Başkanı olarak seçildi. Evli olan Sn. ŞAŞMAZ 2 erkek çocuk babasıdır.
Üyeİlhan KURAL-Dalaman Belediyesi Meclis Üyesi
ÜyeMahir ÖZTÜRK-Ortaca Belediyesi Meclis Üyesi
ÜyeHalil ÇALIŞ-Dalaman Belediyesi Meclis Üyesi
ÜyeAli Tunç BATUM-Turizm Temsilcisi
ÜyeCevdet GÖKÇE-Turizm Temsilcisi